0

Aplikacija

Farbar Puno radno vreme

na ManpowerGroup u Priboj (Poslato na 17-09-2021)

U ime našeg klijenta, kompanije Refisa, koja se bavi proizvodnjom plastičnih komponenti za šinska vozila, Manpower Srbija traži motivisanog kandidata da odgovori na izazov i uspešno ispuni poziciju: Farbar

Lokacija: Priboj

Opis posla:

  • Pripremanje farbare i radnog okruženja u farbari za rad
  • Obavljanje poslova farbanja (farbanje delova za šinska vozila)
  • Odgovornost za kvalitet pozicije koja se izrađuje

Zahtevi pozicije:

  • Iskustvo na sličnim poslovima
  • Poželjna srednja stručna sprema

Uslovi rada:

  • Rad u jednoj smeni
  • Konkurentna plata

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem linka: https://manpowergroup.rs/job/5484 ili pozvati 062 324 478 za više informacija.

Skoro postavljeni poslovi ManpowerGroup

Pregledano: 71 puta