3

Aplikacija

Prodavac auto delova Puno radno vreme

na Wagen International d.o.o. u Beograd (Poslato na 21-09-2021)

Na poziciji Vas čekaju zaduženja:

  • Prodaja proizvoda iz asortimana profesionalnim i maloprodajnim kupcima;
  • Prijem porudžbina, pronalaženje adekvatnog auto dela kao i adekvatne zamene drugih proizvođača;
  • Praćenje rada profesionalnih kupaca, definisanje njihovih potreba i unapređivanje asortimana u skladu sa potrebama;
  • Naplata prodate robe i vođenje računa o dospelim potraživanjima kupaca;
  • Po potrebi rad na uskladištenju robe.

Od Vas očekujemo:

  • IV stepen stručne spreme (poželjno saobraćajne, mašinske ili elektrotehničke struke);
  • Dobro poznavanje auto delova i upućenost u stanje tržišta;
  • Iskustvo u prodaji minimum dve godine;
  • Iskustvo u prodaji auto delova;
  • Odlično poznavanje rada na računaru, sa akcentom na MS Office paket (Word, Excel, Outlook);
  • Izvrsne komunikacione veštine;

U prednosti ste ako imate:

  • Iskustvo u radu sa katalozima rezervnih delova originalnih proizvođača delova i automobila;
  • Iskustvo sa WMS sistemima (Microsoft Dynamics NAV je plus).

Nudimo Vam:

  • Smenski rad (8h-16h i 11h-19h);
  • Redovnu zaradu + bonuse;
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja i priliku za profesionalni napredak.

Svi zainteresovani mogu poslati svoje prijave/biografije na mejl: hr@wint.rs

Skoro postavljeni poslovi Wagen International d.o.o.

Pregledano: 77 puta