0

Aplikacija

Spremačica prostorija u kojima se pružaju zdravstvene usluge Puno radno vreme

na SPECIJALNA BOLNICA ZA CEREBRALNU PARALIZU I RAZVOJNU NEUROLOGIJU u Beograd (Poslato na 22-09-2021)

Spremačica prostorija u kojima se pružaju zdravstvene usluge

Oglas važi od: 22.9.2021.

SPECIJALNA BOLNICA ZA
CEREBRALNU PARALIZU I
RAZVOJNU NEUROLOGIJU
11000 Beograd, Sokobanjska 17a
tel. 011/2667-755

probni rad od 3 meseca

Opis poslova: održavanje higijene u prostorijama bolnice: podovi, prozori; održavanje higijene sanitarnih čvorova; uklanja smeće na za to određeno mesto; čišćenje dvorišta bolnice; radi i druge poslove po nalogu glavne sestre službe; odgovorna je glavnoj sestri službe i bolnice.

USLOVI: PK ili NK radnik, radno iskustvo 6 meseci. Kandidati su u obavezi da dostave pisanu prijavu na oglas sa kraćom biografijom. Uz prijavu se podnose fotokopije: diplome o završenoj školi, izvoda iz matične knjige rođenih, dokaza o radnom iskustvu (ugovori o radu, volonterski ugovori, potvrda poslodavca i sl.). Prilikom zasnivanja radnog odnosa kandidat je dužan da dostavi lekarsko uverenje kao dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za poslove na koje se prima, potvrdu da se protiv lica ne vodi sudski postupak, kao i potvrdu o neosuđivanosti. Neblagovremene i nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje. Prijave sa potrebnom dokumentacijom dostavljaju se na adresu: Specijalna bolnica za cerebralnu paralizu i razvojnu neurologiju, Beograd, Sokobanjska 17a – Pravna služba. Rok za prijavu na konkurs je 8 dana od dana objavljivanja.

Skoro postavljeni poslovi SPECIJALNA BOLNICA ZA CEREBRALNU PARALIZU I RAZVOJNU NEUROLOGIJU

Pregledano: 274 puta