0

Aplikacija

Doktor medicine Puno radno vreme

na DOM ZDRAVLjA „Dr ĐORĐE KOVAČEVIĆ“ u Lazarevac (Poslato na 22-09-2021)

Doktor medicine

Oglas važi od: 22.9.2021.

DOM ZDRAVLjA
„Dr ĐORĐE KOVAČEVIĆ“
Lazarevac, Dr Đorđa Kovačevića 27

Služba zdravstvene zaštite odraslih građana

Opis poslova: obavlja poslove doktora medicine u službi zdravstvene zaštite odraslih građana u skladu sa pravilima iz domena svoje struke i zanimanja.

USLOVI: VII/1 stepen stručne spreme, medicinski fakultet, položen stručni ispit za zvanje doktora medicine, posedovanje važeće licence za rad, odnosno rešenja o upisu u imenik lekarske komore. Zainteresovani kandidati uz pismenu prijavu dostavljaju: overenu kopiju diplome o završenom medicinskom fakultetu, overenu kopiju uverenja o položenom stručnom ispitu za zvanje doktora medicine, overenu kopiju važeće licence za rad, odnosno rešenja o upisu u imenik lekarske komore, biografiju, kopiju lične karte (čitač elektronske lične karte), izvod iz matične knjige rođenih, izvod iz matične knjige venčanih ukoliko je došlo do promene prezimena; dokaz da kandidat nije osuđivan za krivična dela (uverenje nadležne policijske uprave ili policijske stanice), ne stariji od šest meseci od dana raspisivanja oglasa; dokaz da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak (uverenje nadležnog suda), ne starije od šest meseci od dana raspisivanja oglasa; uverenje o državljanstvu Republike Srbije, ne starije od šest meseci od dana raspisivanja oglasa. Oglas je otvoren 8 dana od dana objavljivanja u publikaciji „Poslovi“. Prijavu sa potrebnom dokumentacijom dostaviti lično ili poštom na adresu: Dom zdravlja Lazarevac, Dr Đorđa Kovačevića 27, 11550 Lazarevac, sa naznakom: „Za oglas“. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati. Po završetku oglasa predata dokumenta se neće vraćati kandidatima.

Skoro postavljeni poslovi DOM ZDRAVLjA „Dr ĐORĐE KOVAČEVIĆ“

Pregledano: 1319 puta