1

aplikant

Rental sales agent (agent prodaje) Puno radno vreme

na Omladinska zadruga Mjob u Beograd (Poslato na 24-09-2021)

Za potrebe našeg kljenta, tražimo omladince do 30 godina za poziciju Rental Sales agent – Agent prodaje u kompaniji na Novom Beogradu.

Opis posla: – Iznajmljivanje vozila po predviđenim procedurama i uslovima najma – Informisanje i usluživanje klijenata – Prodaja na šalteru, telefonska prodaja – Prijem i obrada rezervacija – Kreiranje i slanje ponuda – Administrativni i operativni poslovi – Organizacija dostave i preuzimanja vozila, – Rad sa blagajnom i fiskalnom kasom, – Organizacija posla u poslovnici

Profil kandidata: – Poznavanje engleskog jezika – srednji nivo – Odgovorni i organizovani – Obavezna vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Kandidatu nudimo: – Angažovanje na duži vremenski period – Radno vreme 7h dnevno – 5 dana u nedelji, svaki treći vikend radan – Zaradu 50.000 rsd + troškovi prevoza

***Uz prijavu je neophodno dostaviti CV. Prijave bez CV-a neće biti uzete u razmatranje.
Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem CV-a na mail poslovi@mjob.rs sa naznakom AGENT PRODAJE NBG, ili putem našeg sajta www.mjob.rs na broj oglasa 6707.

Skoro postavljeni poslovi Omladinska zadruga Mjob

Pregledano: 109 puta