2

Aplikacija

Menadžer prodaje Puno radno vreme

na Medix Technologie u Niš (Poslato na 28-09-2021)

Menadžer prodaje

“Medix Technologie” doo, Niš

Opis posla:

● Prezentovanje i prodaja našeg asortimana na terenu

● Kontinuirana edukacija u vezi postojećih i novih proizvoda

● Profesionalan i korektan odnos prema kupcima

Uslovi rada i ostali uslovi:

● Dobra komunikacija i pregovaračke veštine, posvećenost i samoinicijativa

● Prodajne i prezentacione veštine

● Spremnost na rad na terenu (Republike Srbije)

● Otvorena komunikacija i iskren odnos

● Obavezna vozačka dozvola B kategorije

● Odgovornost i samostalnost u radu, kao i timska saradnja

● Entuzijazam da prodaju doživljava kao izazov

● Redovna isplata zarade + bonus (zarada se kreće od 60.000-180.000 rsd)

● Stalni radni odnos

● Rad od pet dana u nedelji po 8h (vikendi su neradni)

● Dobri uslovi rada u dinamičnom i timski orijentisanom okruženju

● Poželjno, ali ne i obavezno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima prodaje

Ako se prepoznajete u našem oglasu, molimo Vas da pošaljete svoj CV na e-mail: medix.prezenteri@gmail.com

Рок важења
28.10.2021.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – IV степен (4 година)
Радно искуство у занимању
Није битно
Број извршилаца
1
Место рада
Ниш
Врста радниг односа / ангажовања
Одређено
Додатне информације
Теренски рад
Напомена
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Skoro postavljeni poslovi Medix Technologie

Pregledano: 294 puta