0

Aplikacija

Operater na apktan presi/vođa smene Puno radno vreme

na Adecco u Kragujevac (Poslato na 29-09-2021)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa.
Za svog klijenta tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju Operatera u proizvodnji, mesto rada u Kragujevcu.

Operater na apktan presi/vođa smene
Kragujevac

Potrebne kvalifikacije:

     Poželjna srednja stručna škola
     Neophodno iskustvo u radu sa apktan presom ili sličnim mašinama za savijanje lima

Glavna zaduženja:

     Podešavanje alata na apkant presi
     Planiranje, organizacija i koordinacija rada zaposlenih na mašinama za obradu lima
     Čitanje tehničkih crteža
     Korišćenje mernih instrumenata za proveru kvaliteta urađenih komada

Profil kandidata:

     Dobre organizacijske veštine
     Odgovornost i preciznost u radu
     Kolegijalnost

Uslovi rada:

     Mogućnost dugoročnog angažmana
     Rad u dve smene

Za detaljnije informacije zainteresovani kandidati mogu se javiti pozivom ili porukom na broj
060/ 860 17 47 u periodu od 8h do 16h.

Biće kontaktirani kandidati koji budu ušli u uži proces selekcije.

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 253 puta