3

Aplikacija

Magacioner; Pomoćnik magacionera Puno radno vreme

na RAJ-TRANS u Kragujevac (Poslato na 06-10-2021)

Magacioner; Pomoćnik magacionera

Oglas važi od: 06.10.2021.

“RAJ-TRANS“ DOO KRAGUJEVAC
e-mail: knjigovodstvo@rajtrans.rs

Magacioner

Opis posla: prima i izdaje robu iz magacina po nalogu komercijale, vrši popis robe u magacinu, obavlja druge poslove po nalogu direktora.

USLOVI: I–IV nivo kvalifikacije, bez obzira na zanimanje; radno iskustvo nije neophodno; vozačka dozvola B kategorije.

Pomoćnik magacionera

Opis posla: prima i izdaje robu iz magacina po nalogu komercijale, vrši popis robe u magacinu, vrši ispomoć magacioneru.

OSTALO: Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju treba da dostave poslodavcu na e-mail: knjigovodstvo@rajtrans.rs, najkasnije do 29.10.2021.

Skoro postavljeni poslovi RAJ-TRANS

Pregledano: 344 puta