0

Aplikacija

Električar Inostranstvo

na Adecco u Vysoke Myto, Češka (Poslato na 12-10-2021)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Električar
Vysoke Myto, Češka

Uslovi:
Zaposlenje na duže staze
Plata za redovne sate - od 1100€ do 1300 € bruto zarada
Obezbeđen smeštaj
25 dana godišnjeg odmora
Zaposlenje u stabilnoj i uspešnoj kompaniji
Poslodavac obezbeđuje radne i boravišne dozvole
Pomoć u izradi radnih papira i vize
Rad u dinamičnom okruženju
Rad u tri smene

Potrebne kvalifikacije:
Srednja stručna škola - elektrotehničkog usmerenja
Neophodno iskustvo na poziciji električara

Glavna zaduženja:
Čitanje planova električnih instalacija
Postavljanje elektroinstalacija
Testiranje funkcionalnosti električnog sistema

Profil kandidata
Posvećenost i preciznost u radu
Kolegijalnost

Dodatne informacije možete dobiti na sledeći način:
Od ponedeljka do petka od 08h – 16h pozivom na telefone 060/8601747
Posle 17h i vikendom: SMS ili Viber na broj telefona: 060/8601747

Biće kontaktirani kandidati koji budu ušli u uži krug selekcije.

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 137 puta