0

Aplikacija

Doktor medicine – izabrani lekar Puno radno vreme

na DOM ZDRAVLjA SRPSKA CRNjA u Srpska Crnja (Poslato na 13-10-2021)

Doktor medicine – izabrani lekar

Oglas važi od: 13.10.2021.

DOM ZDRAVLjA SRPSKA CRNjA
Srpska Crnja
tel. 062/8045-122, 023/811-022 (7-15h)
e-mail: direktordzsc@gmail.com

na određeno vreme 6 meseci, nakon toga na neodređeno vreme
2 izvršioca

Opis posla: preventivni i kurativni pregledi dece, školske dece, omladine i odraslih.

USLOVI: VII nivo obrazovanja, bez obzira na radno iskustvo; položen stručni ispit, licenca za lekare. Poslodavac obezbeđuje smeštaj, dužina radnog vremena – 8 sati, rad u smenama. Trajanje konkursa: do popune radnog mesta. Zainteresovani kandidati mogu da se jave na kontakt telefone ili svoje prijave da dostave putem mejla.

Skoro postavljeni poslovi DOM ZDRAVLjA SRPSKA CRNjA

Pregledano: 579 puta