2

Aplikacija

Radnik u prehrambenoj proizvodnji Puno radno vreme

na Moka doo u Čačak (Poslato na 16-10-2021)

Usled proširenja proizvodnje i otvaranja novog proizvodnog pogona, kompanija Moka d.o.o., Sime Sarage bb, Čačak raspisuje konkurs za obuku i prijem novih radnika u proizvodnji.

Opis poslova:

- slaganje i pakovanje peciva - početna plata  60.000,00 dinara
- priprema testa - početna plata 72.000,00 dinara

Uslovi rada:

- Radno vreme od 8h sa jednom pauzom od 30 minuta i dve pauze od po 10 minuta koje su plaćene.
- Rad je u tri smene, 5 dana nedeljno.

Kompanija Moka doo nudi mogućnost brzo napredovanja a samim tim i povećanje plate.

Svi zainteresovani mogu se javiti na kontakt telefone:
Saša Karamarković 069/8201680
Tijana Marinković 069/8201630
Dragan Panić 069/8201685

Pregledano: 171 puta