5

Aplikacija

Recepcioner Puno radno vreme

na LE PETIT PIAF u Beograd (Poslato na 19-10-2021)

Recepcioner

“LE PETIT PIAF” doo, Beograd

Hotel LE PETIT PIAF iz Beograda raspisuje konkurs za radno mesto na poziciji RECEPCIONER.

Lokacija: Skadarska 34, Beograd

Opis posla obuhvata:

· Čekiranje dolazećih i odlazećih hotelskih gostiju

· Usluživanje gostiju i ispunjavanje njihovih zahteva kroz visok nivo usluge

· Rešavanje prigovora i žalbi gostiju na profesionalan način

· Komunikacija putem e-maila i telefona

Uslovi koje bi potencijali kandidati trebalo da ispune:

· Prethodno iskustvo na poslovima recepcije

· Poznavanje engleskog jezika

· Poznavanje rada na računaru (MS Office – Word, Excel itd.)

· Posedovanje komunikativnih veština

· Spremnost na rad u smenama

Pored gore navedenih uslova, neophodno je i da kandidat poseduje sledeće sposobnosti:

· Timski rad

· Disciplinovanost

· Poštovaje dogovorenih pravila

· Tolerantnost

· Kolegijalnost

· Komunikativnost i ljubaznost u radu sa kolegama i strankama

· Da poseduje želju za radom i napredovanjem u poslu

· Tačnost i odgovornost

· Urednost

Ono što nudimo svim potencijalnim kandidatima jeste:

· Redovnu isplatu zarada

· Prijavu na obavezno socijalno i zdravstveno osiguranje

· Mogućnost napredovanja

· Dalju besplatnu obuku i usavršavanje

· Topli obrok

· Rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju

Kontakt telefon: 064/86-20-339

Kontakt osoba: Leona Sipović

Mejl: leona.sipovic@petitpiaf.com

Рок важења
19.11.2021.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – III степен (3 година)
Радно искуство у занимању
Није битно
Број извршилаца
2
Место рада
Београд-Стари Град
Врста радниг односа / ангажовања
Одређено
Додатне информације
Рад у сменама
Обезбеђена исхрана

Напомена
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Skoro postavljeni poslovi LE PETIT PIAF

Pregledano: 226 puta