0

Aplikacija

Doktor medicine-izabrani lekar u službi za zaštitu školske dece Puno radno vreme

na Dom zdravlja „Dr Milorad-Mika Pavlović“ u Inđija (Poslato na 19-10-2021)

Doktor medicine-izabrani lekar u službi za zaštitu školske dece

Dom zdravlja „Dr Milorad-Mika Pavlović“, Inđija

Na osnovu člana 7. i 8. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač Republika Srbija, autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Službeni glasnik RS“ broj 96/2019 i 25/2020 – Aneks I ), Dopisa Ministarstva zdravlja broj 112-01-1047/2021-02 od 12.10.2021. godine, Zaključka Komisije za novo zapošljavanje i dodatno radno angažovanje kod korisnika javnih sredstava 51 broj: 112-8889/2021 od 28.09.2021. godine i člana 24. Statuta Doma zdravlja Doma zdravlja “Dr Milorad –Mika Pavlović” Inđija, Odluke direktora broj 01-2778 od 18.10.2021. godine direktor Doma zdravlja raspisuje:

O G L A S

Radi popune radnog mesta: Doktor medicine – izabrani lekar u Službi za zdravstvenu zaštitu školske dece u Domu zdravlja „Dr Milorad-Mika Pavlović“ Inđija, primiće se u radni odnos 1 /jednog / izvršioca na neodređeno vreme;

Opis poslova:

-radi na unapređenju zdravlja dece i omladine;

-obavlja sistematske,kontrolne i druge preglede školske dece;

-organizuje i sprovodi mere na očuvanju i unapređenju zdravlja, ranom otkrivanju bolesti i blagovremenom lečenju dece i omladine;

-vrši dijagnostiku iblagovremeno lečenje školske dece;

-sprovodi preventivne mere predviđene Planom rada službe;

-sprovodi vakcinisanje dece prema kalendaru vakcinacije;

-obavlja preglede učenika završnog razreda osmogodišnje škole, radi utvrđivanja sposobnosti radi daljeg školovanja za određeno zanimanje;

-radi na edukaciji dece;

-učestvuje u procesu akreditacije;

-obavlja i druge poslove izabranog lekara u skladu sa važećom zakonskom regulativom;

-obavlja i druge poslove u domenu svoje stručne spreme po nalogu neposrednog rukovodioca,odnosno direktora.

Opšti i posebni uslovi za obavljanje posla:

- na integrisanim akademskim studijama medicinske struke, po propisu koji uređuje visoko obrazovanje, počev od 10. septembra 2005. godine;

- na osnovnim studijama u trajanju od najmanje pet godina medicinske struke, po propisu koji je uređivao visoko obrazovanje do 10. septembra 2005. godine;

- stručni ispit;

- licenca;

- opšta zdravstvena sposobnost;

- poznavanje rada na računaru;

- najmanje šest meseci radnog iskustva u zvanju doktora medicine.

Radno vreme iznosi 40 sati nedeljno.

Zainteresovani kandidati uz prijavu podnose:

- overenu fotokopiju diplome o završenom medicinskom fakultetu;

- overenu fotokopiju uverenja o položenom stručnom ispitu;

- overena fotokopija licence;

- potvrda o radnom iskustvu nakon položenog stručnog ispita na poslovima pružanja zdravstvene zaštite;

- izvod iz matične knjige rođenih;

- uverenje o državljanstvu (ne starije od 6 meseci)

- dokaz da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak zbog krivičnog dela za koje se goni po službenoj dužnosti (ne starije od 6 meseci)

- lekarsko uverenje (podnosi kandidat koji bude primljen u radni odnos)

- kratku biografiju.

Prijave na oglas mogu se podneti u roku od 8 dana od dana objavljivanja oglasa na web sajtu Ministarstva zdravlja Republike Srbije.

Oglas objaviti na web sajtu Nacionalne službe za zapošljavanje i Ministarstva zdravlja Republike Srbije.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Prijavu sa dokumentima kojima se dokazuje ispunjenost uslova oglasa dostaviti u zatvorenoj koverti sa naznakom „ za oglas“ na adresu:

Dom zdravlja „ Dr Milorad – Mika Pavlović „

Ulica: Srpskocrkvena br. 5

22320 Inđija

Рок важења
26.10.2021.
Захтевани ниво квалификација
Факултет – VII1 степен (4-6 године)
Образовање кандидата
Медицина
Радно искуство у занимању
Више од 6 месеци
Број извршилаца
1
Место рада
Инђија
Врста радниг односа / ангажовања
Неодређено
Стручни испит или лиценца
Stručni ispit, licenca

Напомена
Svi izrazi,pojmovi,imenice,pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto ( osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Рачунарске вештине:

Windows Средњи

Skoro postavljeni poslovi Dom zdravlja „Dr Milorad-Mika Pavlović“

Pregledano: 812 puta