0

Aplikacija

Točilac goriva Puno radno vreme

na MARKO TRANS CARGO u Beograd (Poslato na 20-10-2021)

Točilac goriva

Oglas važi od: 20.10.2021.

„MARKO TRANS CARGO”
DOO BEOGRAD
Save Kovačevića 58a
e-mail: office@markotc.com
tel:065/86-94-100

na određeno vreme 3 meseca, za rad u Kragujevcu

USLOVI: III ili IV SSS, bez obzira na zanimanje; radno iskustvo minimum 12 meseci; vozačka dozvola B kategorije; osnovno poznavanje rada na računaru; engleski jezik – početni nivo.

Opis posla: vrši prijem robe i kontrolu zaliha po vrstama robe i vodi evidenciju o istom i o tome obaveštava šefa; vrši istakanje goriva za potrebe ovlašćenih lica u privrednom društvu koja gorivo koriste za potrebe rada; zadužuje se robom i materijalno je odgovoran za istu; radi i druge poslove po nalogu nadređenog; dužan je da se pridržava mera za bezbednost i zdravlje na radu i protivpožarne zaštite.

OSTALO: Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju mogu dostaviti poslodavcu na e-mail: office@markotc.com, mogu da se jave lično u prostorije poslodavca, adresa u Kragujevcu, Save Kovačevića 58A ili mogu da se jave na kontakt telefon: 065/86-94-100, svakog radnog dana od 08 do 16 časova, najkasnije od 14.11.2021.

Skoro postavljeni poslovi MARKO TRANS CARGO

Pregledano: 304 puta