3

Aplikacija

Servisni tehničar Puno radno vreme

na Adecco u Bor (Poslato na 20-10-2021)

Adecco Group, vodeća kompanija na polju pružanja HR rešenja, traži iskusne i motivisane kandidate za svog klijenta, uspešnu distribucijsku kompaniju koja posluje na području električne energije. Za našeg klijenta Sandvik tražimo pouzdane kandidate za poziciju:
Servisni tehničar
(Bor)

Uslovi rada:
· Rad u prvoj smjeni
· Rad u kancelariji i na terenu
· Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim radom od 6 mjeseci
· Privatno zdravstveno osiguranje

Potrebne kvalifikacije:

· Poželjan srednjoškolski stepen tehničke ili mehaničke orijentacije
· Potrebno iskustvo od 2 godine na polju rudarstva ili 3 godine u radu s površinskim mašinama
· Poznavanje engleskog jezika na konverzacijskom nivou
· Spremnost na dodatno učenje i usavršavanje

Opis posla:

· Samostalno održavanje i servisiranje proizvoda i opreme na mestu kupca ili u svojim prostorijama.
· Rukovanje opremom i objašnjavanje funkcionalnosti hidrauličkih i električnih sistema mlađim serviserima ili kupcima
· Objašnjavanje funkcionalnosti sistema i interakcije hidraulike / mehanike / elektrike / automatizacije / pneumatike / materijala
· Razvijanje rutinskih radnih postupaka u skladu sa sigurnosnim standardima (SOP)
· Identifikovanje komponenata, objašnjavanje osnovnih funkcija i u skladu s tim sprovođenje radova na održavanju i popravkama
· Sprovođenje analize uzroka (RCA) kako bi se identifikovao problem, kao podrška prve linije - 20% svog vremena
· Omogućavanje preventivne i isplative popravke
· Planiranje, koristi i održava alate i opremu za servisni rad, osiguravajući dostupnost prema potrebi
· Podržavanje korisnikovog proizvoda / opreme / procesa sugerišući moguća poboljšanja.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati pozivom ili slanjem poruke na borj 060/860 1662

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 351 puta