0

Aplikacija

PRODAVAC/CA ELEKTRONSKIH KOMPONENTI U MALOPRODAJI Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 21-10-2021)

Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, potražuje radnike za svog renomiranog klijenta, kompaniju koja je osnovana 1992. godine, a koja se bavi uvozom-izvozom i distribucijom elektronskih komponenti, merne i lemne opreme i alata. Usled povećanog obima posla potražuje radnike za radno mesto na poziciji:

PRODAVAC/CA ELEKTRONSKIH KOMPONENTI U MALOPRODAJI

Mesto rada: Beograd - Slavija

OPIS POSLA:
- Izlaganje asortimana i prodaja proizvoda
- Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda
- Direktno posluživanje kupca
- Pakovanje proizvoda
- Blagajnički poslovi

USLOVI:
- min SSS tehničke struke
- Neophodno poznavanje rada na računaru, Ms paket
- Znanje engleskog jezika
- Izražene veštine u komunikaciji sa kupcima
- Vozačka dozvola B kategorija – poželjno
- Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

OBEZBEĐUJE SE:
- Zarada shodna iskustvu i zalaganju kandidata, uz dogovor sa poslodavcem
- Radno vreme od 8h-20h, dve smene
- Redovna i uredna prijava

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs
ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku:

Kontakt telefon za bliže informacije:
0601112935 (viber) ili fix: 011 2683 486

Napomena:
Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke. Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 74 puta