0

Aplikacija

MAGACIONER m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 22-10-2021)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta - firmu iz Beograda, koja se, sa velikim uspehom, bavi proizvodnjom, uvozom, veleprodajom i maloprodajom rasvete i prateće opreme, potražuje radnike za poziciju:

MAGACIONER m/ž

Mesto rada: Beograd - Zemun

Opis posla:
• Vrši prijem robe, utovar, istovar, odvajanje i klasiranje robe /ambalaže;
• Izdavanje robe po fakturi;
• Kontrola ispravnosti robe;
• Primenjuje usvojene standarde i procedure rada;
• Brine o urednosti magacina;
• Pridržava se procedura ponašanja na radnom mestu na koje je raspoređen;

Profil kandidata koji tražimo:

• Visok nivo organizovanosti, snalažljivosti i odgovornosti za poverene obaveze.
Nudi se:

• Prijatna radna atmosfera i uslovi rada;
• Radno vreme 8:30-16:30 ponedeljak – subota, jedna subota mesečno slobodna;

• Redovna primanja na mesečnom nivou plus bonusi;

• Stalan posao – Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja;
• Probni rad do dve nedelje koji će biti plaćen za kandidate koji zadovolje uslove rada;

Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu: resursi@partners-orka.co.rs ili popuniti link na sledećoj adresi: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon akreditovanog oglašivača: 060 66 88 905,
011 36 11 254, 011 26 83 486.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 85 puta