0

Aplikacija

Fabrički Radnik Puno radno vreme

na ManpowerGroup u Dobanovci (Poslato na 25-10-2021)

Trenutno smo u potrazi za kandidatima koji će postati deo profesionalnog tima kompanije A&P, vodećeg proizvođača osvežavajućih pića i ovlašćene punionice kompanije PepsiCo i Pepsi proizvoda za Srbiju i Crnu Goru. Konkurs je otvoren za poziciju: Fabrički radnik.

Opis posla
Pakovanje paketa uz vizuelnu kontrolu ispravnosti istih;

Pakovanje paleta;

Opsluživanje proizvodne linije u skladu sa Uputstvom za korišćenje mašina;

Manipulacija gotovih proizvoda i ambalaže;

Vizuelna kontrola ispravnosti ambalaže;

Vizuelna kontrola ispravnosti gotovih proizvoda;

Sprovodi čišćenje opreme, proizvodne hale/magacina prema Programu čišćenja i instrukcijama Rukovodioca proizvodnih linija;

Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca;

Za svoj rad odgovoran je Rukovodiocu proizvodne linije.

Zahtevi pozicije
Minimum II stepen stručne spreme;

Minimum godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;

Preciznost u radu.

Više informacija o uslovima rada možete dobiti pozivom na broj 062 709 097 ili prijavom na jula.kamenovic@manpowergroup.rs

Skoro postavljeni poslovi ManpowerGroup

Pregledano: 70 puta