0

Aplikacija

Menadžer za prodaju na terenu Puno radno vreme

na HR Bulevar u Beograd (Poslato na 27-10-2021)

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Menadžer za prodaju na terenu
(Beograd)
Opis posla:
-Obilazak klijenata na terenu
-Ugovaranje i prodaja digitalnih magacinskih vaga
-Ugovaranje usluga servisa, održavanja i popravki opreme za trgovinu i
digitalnih vaga
-Komunikacija sa klijentima i kupcima i izgradnja dobrih poslovnih odnosa

Uslovi rada:
-Minimum SSS
-Obavezno prethodno radno iskustvo u poslovima prodaje na terenu
-Vozačka dozvola B kategorije (poželjno je posedovanje sopstvenog automobila)
-Poznavanje rada na računaru (Microsoft office)
-Dobre komunikacione i pregovaračke veštine
-Radno vreme: Ponedeljak – petak, 8.30-16.30h

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon: 011/454-25-88
ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd – Menadžer za prodaju na terenu“

Skoro postavljeni poslovi HR Bulevar

Pregledano: 98 puta