0

Aplikacija

Radnik na poslovima održavanja u mašinskoj radionici i po potrebi terenski radnik Puno radno vreme

na DTD „VODOPRIVREDNO“ u Senta (Poslato na 03-11-2021)

Radnik na poslovima održavanja u mašinskoj radionici i po potrebi terenski radnik

Oglas važi od: 03.11.2021.

DTD „VODOPRIVREDNO“ DOO
24400 Senta, Sportska 2A
tel. 024/812-835
e-mail: dtdsentamail@gmail.com

2 izvršioca

USLOVI: III ili IV stepen stručne spreme, elektrotehničke, tehničke, mašinske, metalske, auto-električarske ili poljoprivredne struke; 1 godina radnog iskustva; vozačka dozvola.

Opis posla: rad u okviru potreba firme na poslovima održavanja i po potrebi terenski rad; terensko i radionično održavanje i popravke građevinskih mašina, vozila, traktora, priključne mehanizacije i dr.; obavljanje lakih mašinskih montažnih radova; vršenje mašinbravarskih, metalostrugarskih, elektroelektričarskih, auto-električarskih ili mehaničarskih poslova na remontu i izradi delova mašina, mehanizacije i crpnih postrojenja, pri njihovoj popravci i održavanju; popravka sitne mehanizacije, priključne mehanizacije i vršenje zavarivanja i konstrukcija tih mašina; rukovanje stabilnim i mobilnim crpnim postrojenjima.

OSTALO: CV poslati na e-mail: dtdsentamail@gmail.com ili lično doneti na adresu: Sportska 2A, Senta. Rok za prijavu je 30 dana od dana objavljivanja konkursa.

Pregledano: 1052 puta