0

Aplikacija

Zdravstveni saradnik za higijenu i zaštitu životne i radne sredine Puno radno vreme

na ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLjE u Subotica (Poslato na 04-11-2021)

Zdravstveni saradnik za higijenu i zaštitu životne i radne sredine

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLjE” Subotica

Na osnovu čl. 7. i 8. Kolektivnog ugovora kod Zavod za javno zdravlje Subotica v.d. direktora Zavoda za javno zdravlje Subotica spec. dr med. Vesna Vukmirović dana 03.11.2021. godine objavljuje na internet stranici i oglasnoj tabli Nacionalne službe za zapošljavanje Subotica i internet stranici Ministarstva zdravlja

OGLAS

za prijem u radni odnos

ZDRAVSTVENI SARADNIK ZA HIGIJENU I ZAŠTITU ŽIVOTNE I RADNE SREDINE na ODREĐENO vreme radi zamene privremeno odsutnog zaposlenog, do njegovog povratka na posao, sa punim radnim vremenom (jedan izvršilac) u Centru za mikrobiologiju, Odeljenje za pripremu hranljivih podloga sa sterilizacijom posuđa.

Uslovi:Visoko obrazovanje stečeno na Tehnološkom ili Prirodno-matematičkom fakultetu (hemijski odsek).Na studijama drugog stepena (master akademske studije) po propisu koji uređuje visoko obrazovanje, počev od 10. septembra 2005. godine;Na osnovnim studijama u trajanju od najmanje četiri godine, po propisu koji je uređivao visoko obrazovanje do 10. septembra 2005. godine. Tri godine radnog iskustva u laboratoriji.

Opis poslova: prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji poslova Zavoda za javno zdravlje Subotica Centra za mikrobiologiju, Odeljenja za pripremu hranljivih podloga sa sterilizacijom posuđa.

Zainteresovani kandidati podnose:

svojeručno potpisanu molbu za prijem i biografiju, sa adresom, kontakt telefonom i e-mail adresom,
overenu fotokopiju diplome o završenom fakultetu,
fotokopiju uverenja da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak,
fotokopiju lične karte ili očitane podatke sa lične karte,
fotokopiju izvoda iz matične knjige rođenih,
fotokopiju izvoda iz matične knjige venčanih (ukoliko su diplome ili uverenja izdati a devojačko prezime),
fotokopiju radne knjižice ili dokaz o radnom iskustvu.

Prijavom na oglas kandidat daje svoju saglasnost za obradu podataka o ličnosti u svrhe izbora za prijem u radni odnos. Podaci se ne mogu koristiti u druge svrhe. Podacima rukuje i podatke obrađuje Zavod za javno zdravlje Subotica.

Kandidati koji se blagovremeno jave na oglas sa potpunom konkursnom dokumentacijom i koji ispunjavaju uslove oglasa mogu biti pozvani na razgovor radi pružanja dodatnih podataka koji mogu biti važni za donošenje odluke o prijemu.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja oglasa kod Nacionalne službe za zapošljavanje, Filijala SUBOTICA, i na internet stranici Ministarstva zdravlja Republike Srbije.

Prijavu dostaviti u zatvorenoj koverti sa naznakom „za konkurs za prijem na određeno vreme“ i nazivom radnog mesta za koje se konkuriše, na adresu: Zavod za javno zdravlje Subotica, 24000 Subotica, ul. Zmaj Jovina 30.

Odluka o izboru kandidata doneće se u roku od 30 dana od dana isteka roka za podnošenje prijava i ista će biti objavljena na web-stranici Zavoda za javno zdravlje Subotica (www.zjzs.org.rs).

Kandidati koji ne budu izabrani će biti obavešteni o rezultatima oglasa.

Priložena konkursna dokumentacija neće se vraćati kandidatima.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

v.d. direktora

Zavoda za javno zdravlje Subotica

Spec. dr med. Vesna Vukmirović

Rok važenja
10.11.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Subotica
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Skoro postavljeni poslovi ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLjE

Pregledano: 685 puta