2

Aplikacija

Tehničar proizvodnje kontaktnih sočiva Puno radno vreme

na Ortolens u Leskovac (Poslato na 25-11-2021)

Tehničar proizvodnje kontaktnih sočiva

“Ortolens”, Leskovac

Tehničar proizvodnje kontaktnih sočiva radi u uslovima proizvodnog prostora povećane čistoće i zajedno sa kolegama u Ortolensu proizvodi male proizvode koji bitno utiču na poboljšanje kvaliteta života korisnika tako što im pruža prirodno jasan vid i zdrave oči.

Potrebno jedno od sledećih oblasti obrazovanja:

Tehničar optike
Tehničar mašinstva
Farmaceutski tehničar
Hemijski tehničar

Opis posla:

Priprema mašina i uređaja za izradu kontaktnih sočiva
Rad na svim operacijama definisanim u proizvodnom postupku izrade kontaktnih sočiva
Kontrola kvaliteta kontaktnih sočiva
Održavanje i čišćenje mašina, uređaja i radnog prostora
Zainteresovani kandidati treba da pošalju radnu biografiju (CV) na mejl adresu anikolic@ortolens.co.rs

Web sajt: www.ortolens.co.rs

Rok važenja
10.12.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Obrazovanje kandidata
Hemija i biohemija , Mašinstvo , Farmacija
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Leskovac
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Pregledano: 842 puta