2

Aplikacija

Pomoćnik magacionera Puno radno vreme

na Raj-trans u Kragujevac (Poslato na 25-11-2021)

Pomoćnik magacionera

“ Raj-trans “ doo, Kragujevac

Uslovi rada:

- I-IV nivo kvalifikacije, bez obzira na zanimanje

- radno iskustvo nije neophodno

- vozačka dozvola B kategorije

Opis posla: Prima i izdaje robu iz magacina po nalogu komercijale, vrši popis robe u magacinu, vrši ispomoć magacioneru

Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju treba da dostave poslodavcu ne e-mail: knjigovodstvo@rajtrans.rs

Rok važenja
24.12.2021.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – I stepen (1 godina)
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
2
Mesto rada
Kragujevac
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Vozačka dozvola
B – Obavezno

Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Skoro postavljeni poslovi Raj-trans

Pregledano: 116 puta