0

Aplikacija

Predstavnik prodaje na finansijskom portalu Puno radno vreme

na HR Bulevar u Beograd (Poslato na 26-11-2021)

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Predstavnik prodaje na finansijskom portalu
(Beograd)

Opis posla:
-Potrebni studenti do 26 godina i nezaposlena lica do 30 godina
-Proaktivna pretraga i akvizicija novih klijenata
-Predlaganje i realizovanje mera za unapređenje prodaje
-Kreiranje individualnog portfolija za klijente
-Praćenje realizacije prodaje i naplate
-Izveštavanje o sprovedenim aktivnostima i postignutim rezultatima
-Analiza i praćenje trendova prodaje
-Saradnja sa drugim sektorima unutar kompanije
-Unapređivanje portala

Kandidati moraju da ispunjavaju sledeće kriterijume:
- Minimum IV stepen stručne spreme
-Odlične organizacione sposobnosti
-Razvijene veštine pregovaranja i prodaje
-Sistematičnost i analitičnost u radu
-Sposobnost upravljanja vremenom
-Orijentisanost ka ciljevima i rezultatima
-Dve godine iskustva u prodaji
-Poznavanje rada na računaru

Uslovi rada:
-Puno radno vreme (40 sati nedeljno)
-45.000 dinara fiksni deo plate + bonusi
-Plaćen topli obrok
-Ugovor na neodređeno

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon: 011/454-25-88
ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd - Predstavnik prodaje na finansijskom portalu“

Skoro postavljeni poslovi HR Bulevar

Pregledano: 99 puta