0

Aplikacija

Radnica/Ik U Maloprodaji - Prodavac/ica Puno radno vreme

na MB Market doo u Beograd (Poslato na 02-12-2021)

Plata: 50.000 RSD

Opis posla

MB Market ima otvorenu poziciju za radnicu koja bi se pridružila našem, sad već familijarnom kolektivu u Beogradu, na Voždovcu, koji zajedno posluje već 30 godina!

Pozicija podrazumeva:

Usluživanje mušterija
Prijem i kontrolu robe u maloprodajnom objektu
Profesionalan i vedar duh :)

Radno iskustvo

Poželjno Iskustvo u radu u maloprodaji.

Profil kandidata

Od našeg zaposlenog očekujemo profesionalan i odgovoran pristup radu, sa kolektivom koji to takođe nudi.

Nudimo

Našim zaposlenima nudimo redovnu i kompetitivnu zaradu u stalnom radnom odnosu, pre svega. Takođe, ne manje bitno, profesionalno i prijateljsko radno okruženje sa ljudima koji su u ovom poslu već dug niz godina. Mogućnost dodatne zarade.

Kontakt telefon: 063277421

Vaš MB Market

Skoro postavljeni poslovi MB Market doo

Pregledano: 271 puta