0

Aplikacija

Serviser/montažer klima i rashladnih uređaja Puno radno vreme

na Workforce u Beograd (Poslato na 23-12-2021)

Opis posla:

- Servisiranje i montaža klima i rashladnih uređaja
- Puštanje u rad klima i rashladnih uređaja
- Podešavanje parametara i upravljanje uređajima
- Proučavanje tehničke dokumentacije na engleskom jeziku

Uslovi rada:

- Stalni radni odnos (ugovor o radu na neodređeno)
- Plata: 1000-1200e neto
- Stalno stručno usavršavanje upućivanjem na obuke i treninge
- Opremu i obuku za siguran i bezbedan rad
- Praćenje svetskih trendova u tehnologijama i pristupu organizaciji rada

Zahtevi:

- III, IV, VI stepen stručne spreme - smer elektrotehničar rashladnih i termičkih uređaja/elektromehaničar sa minimum 5 godina radnog iskustva
- Poznavanje tehničke dokumentacije i poslovne korespondencije
- Poznavanje engleskog jezika - obavezno
- Spremnost za rad na terenu
- Organizovanost i pedantnost, analitičnost, sistematičnost i odgovornost
- Komunikativnost
- Samostalnost u radu

Skoro postavljeni poslovi Workforce

Pregledano: 502 puta