0

Aplikacija

Recepcioner Puno radno vreme

na Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Rusanda“ u Melenci (Poslato na 04-01-2022)

Recepcioner
Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Rusanda“ Melenci

raspisuje

JAVNI OGLAS

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

b) Na neodređeno vreme, za 1 izvršioca na radnom mestu:

RECEPCIONER

USLOVI:

- stečeno srednje obrazovanje u trajanju od četiri godine,

- završena gimnazija, srednja ekonomska škola ili srednja tehnološka tekstilna škola.

OPIS POSLOVA:

- prima i smešta goste u objekat;

- evidentira dolazak i odlazak gostiju;

- popunjava prijave gostiju;

- proverava sobe pre odlaska gostiju radi utvrđivanje eventualnih oštećenja i poziva majstore radi otklanjanja kvara;

- obavlja naplatu usluga.

- na osnovu strukture popunjenosti smeštajnog kapaciteta Bolnice pruža informacije zainteresovanim licima o uslugama Bolnice i upućuje ih u cilju lakše realizacije njihovih zahteva,

- vodi računa da angažovanost smeštajnih kapaciteta bude u skladu sa utvrđenim rezervacijama,

- izdaje odgovarajuće potvrde korisnicima usluga o vremenu provedenom na lečenju,

- svakodnevno vodi brojno stanje korisnika usluga,

- odgovoran je za prijem gotovog novca na recepciji, čuvanje gotovog novca do predaje u glavnu blagajnu,

- odgovoran je za fakturisanje lečenja na recepciji i naplate preko fiskalne kase,

- uredno vodi propisane statističke pokazatelje i dostavlja periodične izveštaje neposrednom rukovodiocu,

- radi i druge poslove iz delokruga svog rada po nalogu saradnika u protokolu

- obavlja i druge poslove po nalogu direktora Bolnice.

Uz prijavu, u kojoj je potrebno navesti za koje poslove se prijavljuju, kandidati podnose kratku biografiju i dokaze o ispunjenosti uslova oglasa. Dokazi o ispunjenosti uslova oglasa podnose se u originalu ili OVERENOJ FOTOKOPIJI.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja oglasa na oglasnoj tabli Nacionalne službe za zapošljavanje Filijala Zrenjanin.

Kontakt telefon pravne službe za dodatne informacije : 0233150402

Prijavu sa dokumentacijom dostaviti na adresu: Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Rusanda“ 23270 Melenci, ul. Banja Rusanda b.b. - Odeljenju za opšte pravne i kadrovske poslove.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

04.01.2022. - 03.02.2022.

Vrsta rada:

Neodređeno

Broj radnika:

1

Mesto rada:

Zrenjanin;

Radno iskustvo:

Nije bitno

Stepen obrazovanja:

Srednja škola - IV stepen (4 godina)

Obrazovanje:

Gimnazija

Napomena:

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Rusanda“

Pregledano: 810 puta