0

Aplikacija

Vozač c kategorije Puno radno vreme

na Gala Luks u Beograd (Poslato na 13-01-2022)

Vozac C kategorije potreban firmi u Grockoj.

Radno vreme: fleksibilno radno vreme, u zavisnosti od dodeljene linije distribucije

Uslovi:

C kategorija
Lekarsko uverenje
Uverenje da kandidat nije osudjivan
Posedovanje kartice za digitalni sertifikat, vozac C kategorije
Minimum jedna godina radnog iskustva

U nastavku je opis posla:

Vrši prijem, prevoz i manipulaciju robom (istovar i predaja) po utvrđenim linijama;
Vrši nadzor i obezbeđenje nad zaduženom robom i ambalažom od momenta prijema do završetka isporuke;
Stara se o pravilnom prosleđivanju prateće dokumentacije;
Stara se o pravilnom prevozu robe i ispravnoj opterećenosti vozila;
Uredno popunjava i pravda svu dokumentaciju vozila i vozača i blagovremeno ih predaje na obradu koordinatoru transporta;
Vodi evidenciju pređene kilometraže utroška goriva i maziva;
Materijalno, krivično i finansijski odgovara za motorno vozilo;
Obevezan je da se stara o čistoći kamiona i tovarnog prostora/cisterne prevashodno;
Obezbeđuje poštovanje kompanijskih pravila i procedura, kao i zakonskih obaveza;
Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Kontakt za prijave: 064-6598-818, 064/6598-817

Skoro postavljeni poslovi Gala Luks

Pregledano: 30 puta