0

Aplikacija

Vodoinstalater m/ž Inostranstvo

na Partners and Orka u SR Nemačka (Poslato na 14-01-2022)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, firmu iz Hrvatske potražuje radnike na poziciji:

Vodoinstalater (m/ž)

Mjesto rada: Hrvatska - Njemačka

Opis posla:

• Izvođenje radova na stambenim, poslovnim i industrijskim objektima
• Ugradnja instalacija, popravka i saniranje instalacija
• Polaganje vodovodnih i odvodnih cevi
• Saniranje i popravka prsnuća cevi, zamena ventila nadzor vodovodnih uređaja

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

• Radno iskustvo poželjno
• Srednja stručna sprema
• Fleksibilnost, pouzdanost, tačnost i sposobnost samostalnog rada
• Posjedovanje važećeg pasoša minimum 6 mjeseci

Poslodavac obezbjeđuje:

• Ugovor o radu na određeno vrijeme sa tendencijom stalnog zaposlenja
• Puno radno vrijeme
• Stimulativna zarada, početna neto cijena rada je min 8eu
• Obezbjeđena oprema za rad
• Bezbjednost i zdravlje na radu
• Poslodavac radi izradu radnih papira za kandidate koji nemaju EU dokumenta

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu: resursi@partners-orka.co.rs ili
na broj telefona +381600996243 Ili
popuniti formular na našem sajtu, na sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 49 puta