0

Aplikacija

Radnik/ca na održavanju higijene tržnih centara Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 14-01-2022)

Partners & Orka za svog renomiranog klijenta SECUT, radi zakupa oglasnog prostora, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji:

Radnice/k na održavanju higijene tržnih centara
Mesto rada: Beograd
Uslovi za kandidate su sledeći:
- Zdravstvena sposobnost za rad,
- Pedantnost, preciznost, spretnost,
- Prednost je iskustvo na istim i sličnim poslovima,
- Spremnost za rad na terenu
- Stručna sprema: minimalno I stepen
Opis posla:
- Čišćenje kancelarijskog prostora i tržnih centara ( PC UŠĆE, PC NAVIGATOR, REGUS...)
- Brisanje i mopiranje podnih površina
- Brisanje i pranje lifta,
- Mašinsko održavanje podova,
- Održavanje kruga zgrade,
- Rad po nalogu nadređenih
Nudimo:
- Mogućnost stalnog zaposlenja,
- Radno vreme 4h ili puno radno vreme;
- Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju;
- Plata za puno radno vreme za osnovne poslove je 38.000,00 + naknada za prevoz
- Plata za puno radno vreme za rad sa mašinama je 45.000,00 + naknada za prevoz
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: zaposlenje@partners-orka.co.rs
ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku:
Telefon: 060/1112935 dostaviti podatke putem sms poruke ili putem vibera.
fixni tel: 011/2683 486
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktivan 30 dana od dana postavke oglasa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za pos

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 33 puta