0

Aplikacija

Radnik u govedarstvu Puno radno vreme

na Napredak d.o.o. u Stara Pazova (Poslato na 02-02-2022)

Radnik u govedarstvu
Napredak d.o.o.

Poslodavac: „Napredak“ DOO Stara Pazova

Adresa: Golubinački put 17, Stara Pazova

Lice za kontakt: Svjetlana Špoljar

Kontakt telefon: 064/ 868-2666

E-mail: hr@deltaagrar.rs

Naziv radnog mesta: Radnik u govedarstvu

Opis posla: nadzor nad životinjama, pomoć pri veterinarskim akcijama, ishrana i muža krava - ručno podešavanje mašina za pojenje i mašina za mužu stoke, održavanje higijene objekata i rukovanje opremom na farmi

Broj izvršilaca: 6

Mesto rada: Stara Pazova – farma Petrović salaš

Vrsta radnog odnosa: na određeno vreme – 3 meseca; nakon toga mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme

Obrazovanje: nebitno

Radno iskustvo: poželjno, nije uslov

Ostali uslovi rada:

obezbeđen smeštaj u Staroj Pazovi, obezbeđen prevoz do farme
rad u smenama: 7.00 – 15.00h i 16.00 – 24.00h

Trajanje konkursa: do popune

Zainteresovani kandidati mogu svoje prijave da dostave putem pošte, mejla, ili da se jave na kontakt telefon poslodavca

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

02.02.2022. - 04.03.2022.
Vrsta rada:

Određeno
Broj radnika:

6
Mesto rada:

Stara Pazova;
Radno iskustvo:

Nije bitno
Stepen obrazovanja:

Bez škole
Obrazovanje:

Poljoprivreda, šumarstvo i obrada drveta

Bez škole

Pregledano: 1062 puta