0

Aplikacija

Diplomirani farmaceut-medicinski biohemičar Puno radno vreme

na DOM ZDRAVLjA MALI ZVORNIK u Mali Zvornik (Poslato na 10-03-2022)

Diplomirani farmaceut-medicinski biohemičar
DOM ZDRAVLjA MALI ZVORNIK

Ribarska br. 25

15318 Mali Zvornik

dzmalizvornik@mts.rs

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

Za prijem u radni odnos na ODREĐENO vreme sa punim radnim vremenom do povratka zaposlene sa porodiljskog odsustva i odsustva radi nege deteta

Do povratka zaposlene sa bolovanja – Diplomirani farmaceut-medicinski biohemičar – jedan izvršilac – za rad u Službi za zdravstvenu zaštitu odraslog stanovništva sa hitnom medicinskom pomoći, kućnom negom i lečenjem, specijalističko-konsultativnom delatnošću i laboratorijskom, radiološkom i ultrazvučnom dijagnostikom – Odsek laboratorijske dijagnostike

USLOVI :

Završen farmaceutski fakultet
Položen stručni ispit
Licenca za zvanje diplomirani farmaceut-medicinski biohemičar
Kandidat je dužan da uz prijavu na oglas dostavi sledeća dokumenta :

-Prijavu sa kratkom biografijom

-overenu fotokopiju diplome o završenom fakultetu

-overenu fotokopiju uverenja o položenom stručnom ispitu

-overenu fotokopiju licence

-izvod iz matične knjige rođenih

-uverenje o državljanstvu

Opis posla:

- izvodi biohemijske i hematološke analize, u skladu sa nomenklaturom laboratorijskih usluga na primarnom nivou zdravstvene zaštite o čemu vodi propisanu medicinsku dokumentaciju;

- obavlja kontrolu postupka prijema pacijenta i / ili biološkog materijala uzetog / donetog za rad;

- učestvuje u procesu ispitivanja i odgovorni su za tačnost ispitivanja i sve rezultate laboratorijskih ispitivanja;

- validuje laboratorijski izveštaj o ispitivanju procenjujući međusobnu usklađenost dobijenih podataka, izveštaj verifikuju svojim potpisom;

- obavljaja kontrolu nad reagensima i odgovara za podešavanje i pravilno rukovanje opremom koja se koriste u postupku ispitivanja;

- vrši pripremu reagenasa i drugih rastvora potrebnih za rad;

- sprovodi unutrašnju proveru kvaliteta rada u laboratorijskoj dijagnostici;

- vrši kontrolu i baždarenje laboratorijskih aparata;

- izrađuje standardne krive i standardne rastvore;

- sprovodi aktivnosti stručnog usavršavanja u oblastima biohemijske delatnosti.

Rok za podnošenje prijava je 30 dana od dana objavljivanja na web sajtu Nacionalne službe za zapošljavanje.

Oglas će biti objavljen na web sajtu Ministarstva zdravlja Republike Srbije i sajtu Doma zdravlja „Mali Zvornik“.

Prijave se podnose na adresu : Dom zdravlja „Mali Zvornik“ ul.Ribarska 25, 15318 Mali Zvornik, ili u upravu svakog radnog dana od 7 do 15 časova.

Neblagovremene i nepotpune prijave se neće razmatrati.

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

10.03.2022. - 09.04.2022.
Vrsta rada:

Određeno
Broj radnika:

1
Mesto rada:

Mali Zvornik;
Radno iskustvo:

Nije bitno
Stepen obrazovanja:

Fakultet - VII1 stepen (4-6 godine)
Obrazovanje:

Farmacija
Rad na računaru:

Jezik:

Skoro postavljeni poslovi DOM ZDRAVLjA MALI ZVORNIK

Pregledano: 560 puta