0

Aplikacija

CNC operater (na strugu ili brusilici)  Inostranstvo

na Adecco u Klášterec nad Ohří, Češka (Poslato na 26-03-2022)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa.
Za svog klijenta, internacionalnu kompaniju iz oblasti automobilske industrije, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

CNC operater (na strugu ili brusilici)
Klášterec nad Ohří, Češka

Uslovi rada:
     Angažovanje na duže staze
     Osnovna zarada za redovne sate oko 950 do 1000 evra neto
     Obezbeđen smeštaj i novčana naknada za ishranu
     Zaposlenje u stabilnoj i uspešnoj kompaniji
     Rad u tri smene

Potrebne kvalifikacije:
     Srednja stručna sprema (mašinskog ili tehničkog usmerenja)
     Poželjno iskustvo na poziciji CNC operatera na strugu ili brusilici (nije neophodno)

Glavna zaduženja:
     Priprema mašine za rad i podešavanje alata
     Upravljanje CNC mašinama za obradu metala
     Poznavanje postupka prerade i obrade metala struganjem ili brušenjem
     Korišćenje mernih instrumenata za proveru kvaliteta urađenih komada
     Čitanje tehničkih crteža
     Signaliziranje evenutalne greške u programu i vršenje korekcije
     Briga za čisto i uredno radno okruženje

Profil kandidata:
     Odgovornost i preciznost u radu
     Kolegijalnost

Dodatne informacije možete dobiti na sledeći način:

Od ponedeljka do petka od 08h – 16h pozivom na telefon: 060/8601747
Posle 17h i vikendom: SMS ili Viber na broj telefona: 060/8601747

Biće kontaktirani kandidati koji budu ušli u uži krug selekcije.

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 946 puta