0

Aplikacija

Medicinska sestra/tehničar u ambulanti u Službi hitne medicinske pomoći Puno radno vreme

na Dom zdravlja "Dr Milorad-Mika Pavlović" u Inđija (Poslato na 19-04-2022)

Medicinska sestra/tehničar u ambulanti u Službi hitne medicinske pomoći
Dom zdravlja “Dr Milorad-Mika Pavlović” Inđija

Dom Zdravlja “Dr Milorad- Mika Pavlović” Inđija

O G L A S

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Radi popune radnog mesta Medicinske sestre / tehničara u ambulanti u Službi hitne medicinske pomoći u Domu zdravlja „Dr Milorad-Mika Pavlović“ Inđija, primiće se u radni odnos 1 /jedan/ izvršilac na neodređeno vreme;

Opis poslova:

– vrši prijem i trijažu pacijenata,

vrši medicinske intervencije iz domena svoje stručne spreme po nalogu ordinirajućeg lekara u ustanovi ili na terenu,
u skladu sa nalogom lekara koristi potrebne medicinske aparate i stara se o ispravnosti istih,
daje injekcije u ambulanti ili na terenu po nalogu ordinirajućeg lekara i drugu propisanu terapiju,
po nalogu ordinirajućeg lekara prati pacijenta u stacionarnu ustanovu,
vodi medicinsku evidenciju i dokumentaciju,
sastavlja periodične statističke izveštaje,
vrši naplatu participacije i naplatu zdravstvenih usluga koje se ne pružaju na teret sredstava obaveznog zdravstvenog osiguranja,
učestvuje u procesu akreditacije,
izuzetno u hitnim slučajevima upravlja motornim vozilom za čije upravljanje je potreban ispit vozača “B” kategorije,
obavlja i druge poslove u domenu svoje stručne spreme po nalogu neposrednog rukovodioca, odnosno direktora.

Opšti i posebni uslovi za obavljanje posla:

srednje obrazovanje medicinske struke;
zdravstvena sposobnost za rad na radnim mestim sa povećanim rizikom prema Aktu o proceni rizika;
poznavanje rada na računaru;
stručni ispit;
licenca;

Potrebno radno iskustvo:

najmanje šest meseci radnog iskustva u zvanju medicinske sestre/tehničara

Radno vreme iznosi 35 sati nedeljno.

Zainteresovani kandidati uz prijavu podnose:

overenu fotokopiju diplome o stečenom obrazovanju;
overenu fotokopiju uverenja o položenom stručnom ispitu;
overenu fotokopiju licence;
overenu fotokopiju važeće vozačke dozvole;
potvrda o radnom iskustvu nakon položenog stručnog ispita na poslovima pružanja zdravstvene zaštite;
izvod iz matične knjige rođenih;
uverenje o državljanstvu (ne starije od 6 meseci);
dokaz da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak zbog krivičnog dela za koje se goni po službenoj dužnosti (ne starije od 6 meseci);
lekarsko uverenje (podnosi kandidat koji bude primljen u radni odnos);
kratku biografiju;

Prijavom na oglas kandidat daje svoju saglasnost za obradu podataka o ličnosti u svrhe izbora za prijem u radni odnos. Podaci se ne mogu koristiti u druge svrhe.

Prijave na oglas mogu se podneti u roku od 8 dana od dana objavljivanja oglasa na web sajtu Ministarstva zdravlja Republike Srbije.

Oglas objaviti na web sajtu Nacionalne službe za zapošljavanje i Ministarstva zdravlja Republike Srbije.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Prijavu sa dokumentima kojima se dokazuje ispunjenost uslova oglasa dostaviti u zatvorenoj koverti sa naznakom „ za oglas“ na adresu:

Dom zdravlja „ Dr Milorad – Mika Pavlović „

Ulica: Srpskocrkvena br. 5

22320 Inđija

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

19.04.2022. – 27.04.2022.
Vrsta rada:

Neodređeno
Broj radnika:

1
Mesto rada:

Inđija;
Radno iskustvo:

Više od 6 meseci
Stepen obrazovanja:

Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Obrazovanje:

Medicina
Rad na računaru:

Windows() – Obavezno;
Jezik:

Pregledano: 934 puta