0

Aplikacija

Knjigovođa Puno radno vreme

na DND COMMERCE DOO u Zemun (Poslato na 12-05-2022)

DND Commerce d.o.o. je kompanija koja se bavi regionalnim snabdevanjem inovativnih medicinskih sredstava za različite operativne procedure,uredjajima i potrosnim materijalom za sterilizaciju i kontrolu infekcija, bolničkim i profesionalnim dezinfekcionim sredstvima.

Savremenom tehnologijom i kontinuiranom edukacijom težimo da budemo ZA KORAK ISPRED DRUGIH i u tom smislu podignemo nivo zdravstvene zaštite. Svi proizvodi ispunjavaju zahteve međunarodnih standarda i regulativa i koriste se u preko 80 zemalja širom sveta. Više o našem distributivnom programu, kao i o nama možete se informisati na našoj Web stranici www.dndcommerce.rs

POZIVAMO SVE ZAINTERESOVANE DA SE PRIJAVE NA KONKURS ZA RADNO MESTO:

KNJIGOVOĐE

Zaduženja:

Izrada i predaja finansijskih izveštaja i završnog računa za poslovnu godinu u skladu sa propisima
Obračun PDV-a i izrada poreske prijave
Knjigovodstveno evidentiranje poslovnih promena
Obračun zarada
Osnovna sredstva
Finansijska analiza poslovanja na mesečnom i kvartalnom nivou
Ostali knjigovodstveno-administrativni poslovi
Saradnja sa ostalim sektorima u kompaniji

Uslovi za konkurs:

VŠS ili VSS ekonomskog obrazovanja
Posedovanje sertifikata računovođe
Neophotno prethodno iskustvo u trajanju od 5 godina na knjigovodstvenim poslovima
Napredno pismeno i usmeno poznavanje engleskog jezika
Odlično znanje Excel-a
Poznavanje rada u program Pantheon (biće kontaktirani samo kandidati koji imaju iskustva u radu sa ovim programom)
Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
Odgovornost i organizovanost u poslu

Mi Vam nudimo:

Rad u prijatnom prostoru i kolektivu, stimulativnu zaradu shodno usavršavanju i napredovanju
Konstantno profesionalno usavršavanje i razvoj

Zainteresovani kandidati biografiju mogu da proslede na e-mail adresu poslodavca: zaposlenje@dndcommerce.rs

Obavezno naznačiti u Subject-u mejla: Knjigovođa

U cilju što brže selekcije, samo sa odabranim kandidatima će prvo biti obavljeni telefonski intervju za posao. Kandidati koji budu ušli u uži krug biće ponovo kontaktirani i obavešteni o drugom krugu razgovora sa HR-om u prostorijama DND COMMERCE DOO

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

11.05.2022. - 10.06.2022.
Vrsta rada:

Određeno
Broj radnika:

1
Mesto rada:

Beograd-Zemun;
Radno iskustvo:

Više od 3 godine
Stepen obrazovanja:

Fakultet - VI2 stepen (3 godine)
Obrazovanje:

Ekonomija, finansije i osiguranje
Rad na računaru:

Obrada tabela – Excel(Napredni) - Obavezno;
Jezik:

Engleski: Čitanje: Srednji(B1); Pisanje: Srednji(B1); Govor: Srednji(B1); - Obavezno

Fakultet - VI2 stepen (3 godine

Skoro postavljeni poslovi DND COMMERCE DOO

Pregledano: 45 puta