4

Aplikacija

Električari za solarne Elektrane (m/ž) Inostranstvo

na Cenit Inova u Hamburg, SR Nemačka (Poslato na 12-05-2022)

Lokacija: NJEMAČKA/Hamburg Start: 01.06.2022 Potreba: 50 radnika Firma: Hrvatska

Opis posla:
Ugradnja Ispravljača (Invertera) Kostal, Huawei itd, Baterije i Punjači za Aute.
Postavljanje novih Ormara za Sat i ugradnja svih Osigurača kao i sve dodatne opreme.
Nama je bitno da ste vi Električar sa znanjem i da se mi netrebamo bojati za vaš život! Trebate n.p. u Kući na glavnoj Sklopki skinuti (visoka struja) Osigurače da možete spojiti Elektranu na Sat itd. Sve što se ostalog posla tiče vezano za Solarno Elektranu i njene Komponente, dobiti će te sve informacije unapred od A do Ž plus našu pomoć u početku dok se uhodate, nikakav problem.

Uvjeti:
Spremnost za montažni rad u Njemačkoj, radna mjesta su obiteljske Kuće i industrijske Hale. Važno nam je da vodite veliku brigu o higijeni i da ste uvijek uredno obučeni! Radnu robu dobivate od nas.

Stručna sprema:
Električar, znanje sa radom na Satu i viskoj struji, spajanje dodatnik Osiguraca u Ormaru itd.
Znanje njemačkog jezika je potrebno minimalno B1 za počatak.
Vozačka dozvola: B

Što nudimo:
Smiještaj, to je uvijek minimalno lep i uredan Stan koji djelite sa kolegama.
Uz to nudimo dinamičan posao uz kvalitetna primanja kao i mogućnost dodatne zarade.

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos. Mi radimo 6 dana nedeljno. Organizacija je tako postavljena da radimo uvjek u krugu od maksimalno 50km tako da ste uvjek brzo za poslu i natrag u Stanu a ne da se vozate satima i gubite životno vreme na cesti!

Plaća:
Nudimo dnevnicu od € 120,- i isto tako mogućnost bonus isplate, sve je ovisno o vama i vašoj kvaliteti rada!

Zainteresirane molimo da nam pošaljete vaše podatke.
WhatsApp Kontakt +385 9897 606 09

Veliki pozdrav
Denis

Pregledano: 171 puta