0

Aplikacija

Prodavac obuće Puno radno vreme

na HR Bulevar u Beograd (Poslato na 12-05-2022)

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:
Prodavac obuće
Mesto: Beograd

Opis posla:
– Prezentacija proizvoda i usluživanje kupaca
– Sortiranje robe po rafovima
– Direktna prodaja i kontakt sa kupcima
– Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda
– Rad za fiskalnom kasom
Radno angažovanje na duži vremenski period
Smenski rad (u II smene)

Uslovi rada:
– NK/SSS
– Poželjno prethnodno radno iskustvo na sličnim proslovima
Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon: 011/454-25-88
ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd – Prodavac obuće“
Možete pogledati ostale poslove na linku: http://www.hrbulevar.rs/za-kandidate/poslovi/
Posetite naš sajt http://hrbulevar.rs

Skoro postavljeni poslovi HR Bulevar

Pregledano: 40 puta