0

Aplikacija

Medior React.JS Developer Puno radno vreme

na PopArt Studio u Novi Sad (Poslato na 30-05-2022)

PopArt Studio je full-service digitalna agencija, koja ima široku bazu klijenata i globalno poverenje. Nakon niza godina uspešnog poslovanja, ambiciozno smo ušli u drugu deceniju, puni entuzijazma i partnerstava sa poznatim brendovima.

Razvijamo kompleksne web aplikacije, e-commerce rešenja, unikatne prezentacije, dok ujedno radimo i na nekoliko in-house projekata.

Trenutno smo u potrazi za Medior React.js Developer-om koji će raditi na realizaciji uspešnih projekata i koji bi želeo da postane deo najopuštenijeg tima profesionalaca u Novom Sadu.

Lokacija: Novi Sad

TVOJA ZADUŽENJA:

- Pisanje kvalitetnog koda;
- Optimizacija komponenti za maksimalane performanse kroz širok spektar uređaja i pregledača;
- Prepoznavanje i rešavanje potencijalnih problema sa performansama i povećanjem kapaciteta upotrebljivosti;
- Iskustvo sa testiranjem koda (pojedinačne jedinice, integracija, E2E);
- Aktivno učešće u planiranju i analizi razvoja projekata, diskusijama o tehničkom razvoju, pisanju tehničke dokumentacije za razvijena rešenja;
- Sposobnost za samostalni rad;
- Iskustvo sa mentorisanjem kolega;
- Doprinos razvoju internih procesa.

TI SADA IMAŠ:

- Više od 3 godine iskustva u korišćenju: JavaScript (ES6), HTML, CSS (SCSS), od kojih makar 2 ili više godina iskustva u radu sa React okvirom;
- Odlično poznavanje ključnih razvojnih principa JavaScript-a;
- Iskustvo u radu sa RESTful i GraphQL API-ima;
- Poznavanje modernih mehanizama autentikacije (JWT);
- Iskustvo u radu sa standardnim razvojnim alatima (Babel, Webpack, NPM, itd.);
- Poznavanje rada u Git-u;
- Poznavanje Material-UI, Node.js i React Native tehnologija je plus;
- Poznavanje osnovnih SEO principa je plus;

ŠTA TI NUDIMO:

- Konkurentnu finansijsku nadoknadu, bonuse i finansijsko napredovanje;
- Pozitivan timski duh i rad bez pritiska uz kvalitetnu kafu, čaj, plaćene theme food day;
- Rad u dinamičnom timu koji posluje sa klijentima širom sveta i poznatim brendovima;
- Odličnu lokaciju kancelarije i jedan od najboljih pogleda u gradu;
- Moderan, udoban enterijer (800m2), Chill-out zone, masažer;
- Udobnost na radnom mestu za koju su zaslužne kvalitetne ergonomske stolice, Steelcase stolovi i oslonci za noge;
- Brinemo o zdravlju naših zaposlenih, te imamo najsavremenije prečišćivače vazduha Therapy Air iOn, kao i profesionalne filtere za besprekorno čistu vodu na bazi reverzibilne osmoze;
- Privatno zdravstveno osiguranje;
- Kvalitetna oprema za rad i mogućnost odabira iste;
- Priliku za kontinuirani razvoj i napredak uz sjajne kolege i uvek kreativne projekte;
- Klizno radno vreme i fleksibilnost u radu;
- Mogućnost dogovora za sve, te ljudski i fer odnos zasnovan na poverenju i međusobnom poštovanju;
- Plaćene edukativne programe, online kurseve, kao i velika baza istih;
- Mogućnost napredovanja u kompaniji;
- Tim bilding i sportske aktivnosti;

KAKO SE PRIJAVITI:

- Prijave, CV, portfolio radova, link ka Git-u, poslati na e-mail: careers@popwebdesign.net

- Naslov imejla (obavezno): Medior React.js Developer

- Rok za prijave 13. jun 2022.

- Molimo vas da ne zaboravite da priložite portfolio, ili link ka projektima i Git-u, kako bi naš tim mogao da stekne bolji utisak o trenutnom nivou znanja i iskustva.
- Samo će kandidati koji budu ušli u najuži izbor biti pozvani na intervju.

Očekujemo tvoju prijavu!

PopArt Studio d.o.o.

Skoro postavljeni poslovi PopArt Studio

Pregledano: 606 puta