0

Aplikacija

Vozač Puno radno vreme

na Agromarket doo Kragujevac u Inđija (Poslato na 22-06-2022)

Traže se po 2 izvršioca

Opis posla:

Prevoz robe do prodajnih objekata
Izdavanje robe i staranje o propratnoj dokumentaciji
Utovar i istovar robe

Uslovi za konkurisanje:

Minimum SSS
Vozačka dozvola B i C kategorije
Posedovanje licence vozača
Posedovanje kartice vozača (za digitalni tahograf)
Radno iskustvo na poslovima vozača u distribuciji robe minimum 1 godina
Osnovni nivo poznavanja rada na računaru (MC office)
Poželjno posedovanje sertifikata za ADR

Nudimo Vam:

Stimulativnu osnovnu zaradu, kao i mogućnost dodatne zarade
Bezbedna vozila za rad, opremljena savremenom transportnom tehnologijom

Skoro postavljeni poslovi Agromarket doo Kragujevac

Pregledano: 798 puta