4

Aplikacija

Sobar - sobarica Puno radno vreme

na Tenseloop doo u Beograd (Poslato na 22-06-2022)

Potrebna osoba za spremanje soba i zajednickog prostora u Vili za boravak turista u uzem delu Beograda, na Dorćolu. Početna plata, 55.000,00, potrebno do 3 izvršioca.

Hotel / vila standarda 2*/3*. Beograd / Stari Grad

Opis poslova:

Čišćenje i održavanje hotelskih soba u skladu sa propisanim standardima rada. Radi se 5 dana nedeljno. Dva dana su slobodni. Plata se isplaćuje iz dva puta mesečno.

Uslovi:

- Kompletno podržani timom.

- Profesionalno organizovan nadzor i profesionalni standardi u odrzavanju.

- Redovna plata sa odlicnim standardom opreme i podrska od nase strane.

- Topla porodicna atmosfera i veoma fleksibilna radna politika.

Potrebno:

- Komunikativnost, ljubaznost

- Timski orijentisan, socijalno integrisanost.

Pozeljno ali nepotrebno: B-kategorija. Radno iskustvo poželjno.

Poslodavac želi da zaposli osobe do određenog starosnog doba, kategorija radi sprovođenja afirmativnih mera za zapošljavanje ovih kategorija zaposlenih.

Telefon za kontakt 0649042007

Radno vreme : 5 radnih dana u sedmici.

Mesecna plata: 55000 RSD.

Pregledano: 650 puta