0

Aplikacija

Pomoćni radnik na uređenju zelenih površina Puno radno vreme

na HR Bulevar u Beograd (Poslato na 23-06-2022)

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Pomoćni radnik na uređenju zelenih površina
Mesto rada: Beograd

Opis posla:
– Održavanje zelenih površina,
– Sadnja bilja i zalivanje,
– Asistencija pri instaliranju sistema za zalivanje i navodnjavanje,
– Postavljanje saksija prema planu,
– Košenje trave,
– Šišanje ograde,
– Seča uvenulih biljaka

Radno vreme: Ponedeljak – petak, 07-15h

Uslovi:
– NK/SSS, poželjno prethodno radno iskustvo

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon: 011/454-25-88
ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd – Pomoćni radnik na uređenju zelenih površina“
Možete pogledati ostale poslove na linku: http://www.hrbulevar.rs/za-kandidate/poslovi/
Posetite naš sajt http://hrbulevar.rs

Skoro postavljeni poslovi HR Bulevar

Pregledano: 51 puta