1

aplikant

Key account manager Puno radno vreme

na Globe Williams doo u Beograd (Poslato na 23-06-2022)

Globe Williams je kompanija koja je započela sa radom u Australiji 1999. godine.
Jedan od lidera na svetskom tržištu u Facility Management servisima sa prisutnošću na svih 5 kontinenata i sa 15 regionalnih kancelarija uključujući i Republiku Srbiju.

Za svoje potrebe potražujemo kandidata sa iskustvom za radno mesto:

KEY ACCOUNT MANAGER

Lokacija rada: Beograd

Opis posla:
-Sastavljanje planova
-Praćenje razvoja tržišta
-Planiranje širenja prodajnog asortimana
-Planiranje marketinških aktivnosti
-Utvrđivanje budžeta za marketinške aktivnosti
-Praćenje i realizovanje naplate od kupaca
-Održavanje kontakta sa svim ključnim kupcima
-Pisanje izveštaja

Profil kandidata:

-Istrajnost
-Ambicioznost
-Pregovaračke sposobnosti
-Veština dobrog planiranja i organizovanja
-Osećaj za timski rad
-Usmerenost ka ispunjenju planiranih ciljeva
-Komunikativnost i uverljivost
-Poznavanje rada na računaru
-Vozačka dozvola
-Poznavanje tržišta
-Iskustvo na istim ili sličnim poslovma od minimum 3 godine

Uslovi rada:

-Adekvatna zarada
-Ugovor o radu na određeno vreme
-Obezbeđena sredstva za rad (mobilni telefon, laptop)
-Rad u dinamičnom okruženju

Svi zainteresovani kandidati se mogu poslati svoj CV na: markob@globewilliams.com

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Oglas aktuelan do popune.

Skoro postavljeni poslovi Globe Williams doo

Pregledano: 74 puta