7

Aplikacija

Inženjer Na Gradilištu Puno radno vreme

na Perpetum Gradnja u Beograd (Poslato na 26-06-2022)

ŠEF GRADILIŠTA
(Beograd)

Opis posla:
• Upravljanje i vođenje gradilišta
• Koordinator radova na gradilištu
• Vodjenje građevinske knjige građ. Dnevnika
• Blagovremeno trebovanje materijala i alata i potrošne robe
• Organizacija radnika, praćenje učinka i vođenje radnih sati
Uslovi:
• Građeviski inžinjer (VI ili VII stepen stručne spreme)
• Vozačka dozvola B kategorije
• Osnovno poznavanje rada na računaru
Zaposlenima nudimo:
• Prijava radnog odnosa ugovor o radu na određeno vreme od 3 meseca nakon kojeg stupa u stalni radni osnos
• Radno vreme: 07-17h (Ponedeljak - Subota)
• Mogućnost za učenje i razvoj, adekvatna obuka za posao

Od novih kolega očekujemo:
• Profesionalnost
• Timski rad
• Fleksibilnost
• Spremnost na učenje i usavršavanje
Vaše biografije šaljite na e-mail: info@perpetumgradnja.rs

Skoro postavljeni poslovi Perpetum Gradnja

Pregledano: 676 puta