0

Aplikacija

Lice za BZR i ZOP Puno radno vreme

na Konstruktor konsalting u Beograd (Poslato na 30-06-2022)

Opis posla:

Organizuje, sprovodi i unapređuje bezbednost i zdravlje na radu i zaštitu od požara radi povećanja stepena bezbednosti zaposlenih i imovine društva
Stara se o sprovođenju i primeni mera i propisa utvrđenih Zakonom, tehničkim propisima, odlukama, planovima i pravilnicima Društva
Vrši izradu programa obuke radnika iz svog domena i organizuje obuku zaposlenih
Organizuje i nadgleda kontrolu ispravnosti i funkcionalnosti aparata za gašenje požara, vatrogasnih uređaja i opreme za dojavu požara - stanica, hidranata i druge opreme
Vrši obilaske gradilišta u cilju nadzora nad sprovođenjem mera bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite od požara
Vodi evidencije propisane zakonskom regulativom
Koordinira nabavkom ličnih zaštitnih sredstava i opreme
Organizuje preventivna i periodična ispitivanja uslova radne okoline u skladu sa propisima
Organizuje preventivne i periodične preglede i ispitivanja opreme za rad
Sarađuje i koordinira rad sa službom medicine rada po pitanjima prethodnih i periodičnih pregleda zaposlenih
Izveštava menadžment

Zahtevi:

VII stepen stručne spreme
Položen stručni ispit o praktičnoj osposobljenosti lica za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu
Položen stručni ispit iz oblasti zaštite od požara
Osnovno poznavanje rada na računaru
Vozačka dozvola B kategorije

Uslovi rada:

Stimulativna zarada iznad tržišnih okvira
Mogućnosti za permanentno usavršavanje unutar i van kompanije
Rad u vodećoj građevinskoj kompaniji na teritoriji Srbije
Učešće u najatraktivnijim projektima na tržištu
Značajna podrška iskusnih inženjera i stručnih rukovodioca timova
Rad u pozitivnoj i timskoj atmosferi.

Pregledano: 209 puta