3

Aplikacija

Recepcioner Puno radno vreme

na Villa Mystique u Beograd (Poslato na 07-07-2022)

Recepcioner

(m/ž)

puno radno vreme, stalni radni odnos, minimum SSS

Opis poslova:

Prijem i ažuriranje rezervacija, prijem gostiju, izdavanje i naplata računa.

Davanje informacija gostima o lokacijama, gradu i dešavanjima u gradu.

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

Obavezno znanje engleskog jezika i poznavanje MS office paketa.

Poželjno obrazovanje iz oblasti turizma i hotelijerstva, ali nije obavezno.

Ozbiljan, odgovoran i da dobro funkcioniše u timu.

Radno iskustvo:

Nije neophodno, ali je pozeljno

Lokacija posla:

- Beograd

Kategorija:

- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje

Nivo obrazovanja:

Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)

Trajanje oglasa:

07.07.2022. - 07.08.2022.

Pregledano: 620 puta