0

Aplikacija

Magacioner Puno radno vreme

na AD INTEREUROPA - Logističke usluge Beograd u Stara Pazova (Poslato na 03-08-2022)

Opis posla:

- izdavanje robe, upravaljanje viljuškarom, izdavanje odpremnica,

- prijem, otvaranje, kontrola i pakovanje robe,

- utovar, istovar i skladištenje robe,

- vođenje određenje dokumentacije,

- popis robe

Uslovi:

Sertifikat za upravljanjem viljuškarom

Osnovno obrazovanje

Sposobnost rada u timu, odgovornost, preciznost, komunikativnost, ljubaznost.

Nudimo:

Ugovor o radu na neodređeno/određeno vreme sa punim fondom časova.

Smenski rad prva i druga smena od 08-16č; 14-22č

Poslodavac je zainteresovan da određenom broju zaposlenih obezbedi i plati obuku za upravljanje viljuškarom. Nudimo Vam dobru zaradu, plaćen topli obrok, regres, naknadu na ime prevoza za dolazak i odlazak sa posla, bonuse kao i godišnje nagrade za dostignute rezultate. Nudimo Vam priliku da postanete deo stabilnog tima i rastuće kompanije, kao i rad u zahtevnom i pozitivnom okruženju. Obezbeđen prevoz za dolazak i odlazak sa posla. Pošaljite svoju prijavu i elektronskim putem na sledeće mejl adrese:

Milena.Milovanovic@intereuropa.rs

Nela.Radic@intereuropa.rs

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na telefon: 011/426-188

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

02.08.2022. - 25.08.2022.
Vrsta rada:

Neodređeno
Broj radnika:

15
Mesto rada:

Stara Pazova;
Radno iskustvo:

Više od 1 godine
Stepen obrazovanja:

Srednja škola - I stepen (1 godina)
Obrazovanje:

Lične usluge
Rad na računaru:

Jezik:

Napomena:

Poslodavac je voljan do određenog broja zaposlenih da plati obuku za upravljanje viljuškarom

Pregledano: 671 puta