0

Aplikacija

CO2 zavarivač m/ž Inostranstvo

na Partners and Orka u Magdeburg, SR Nemačka (Poslato na 04-08-2022)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renominiranog klijenta iz Srbije Rabatech doo, koji odvodi radnike na rad u Nemačku vrši zakup oglasnog prostora i za sopstvene potrebe potražuje radnike na poziciji:

CO2 zavarivač m/ž

Mesto rada: Magdeburg, Nemačka

Opis posla:

- Zavarivanje čelične konstrukcije mosta CO2 postupkom.

Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu na određeno vreme;
• Rad od oktobra 2022. - mart/april 2023;
• Satnica 13,34 €/h;
• Obezbeđen je smeštaj i prevoz od i do posla;
• Bezbednost, zdravlje i oprema na radu;
• Troškove pribavljanja radnih dozvola, viza i osiguranja snosi poslodavac.

Uslovi:
• Atestirani CO2 zavarivač sa višegodišnjim iskustvom na zavarivanju čelične konstrukcije i limova, posebno na montaži mostova
• Samostalno obavljanje poslova po nalogu nadređenog,
• Sposobnost za rad na visini.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa
popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku:
http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/ ili
poslati svoju radnu biografiju na e-mail:
rabatech@eunet.rs.
U prijavi dostaviti:
- ime i prezime,
-datum i mesto rođenja,
-adresu,
-radnu biografiju,
-kontakt podatke.
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 54 puta