0

Aplikacija

Magacioner u skladištu auto delova Puno radno vreme

na HR Bulevar u Beograd (Poslato na 04-08-2022)

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju :

Magacioner u skladištu auto delova
Mesto: Beograd

Opis posla:
– Prijem, istovar i utovar robe;
– Odgovornost za sortiranje i raspoređivanje robe u magacinu;
– Odvajanje robe;
– Kontrola robe prilikom prijema i izdavanja;
– Učestvovanje u popisu robe.

Uslovi rada:
– Puno radno vreme
– Rad u dinamičnom okruženju i vrednom timu;
– Stimulativnu i redovnu zaradu;
– Mogućnost dugoročnog zaposlenja.
– Interesovanje za rad u autoindustriji;
– Radno iskustvo na poziciji magacionera;
– Fokusiranost na ostvarenje radnih zadataka;
– Organizovanost i pedantnost u radu;
– Kolegijalnost i savesnost;
– Energičnost i vedar duh;
– Da niste osuđivani niti krivično gonjeni.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon: 011/454-25-88
ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd – Magacioner u skladištu auto delova “
Možete pogledati ostale poslove na linku: http://www.hrbulevar.rs/za-kandidate/poslovi/
Posetite naš sajt http://hrbulevar.rs

Skoro postavljeni poslovi HR Bulevar

Pregledano: 81 puta