0

Aplikacija

Logoped Puno radno vreme

na Dom zdravlja Dr Milorad - Mika Pavlović u Inđija (Poslato na 22-08-2022)

Na osnovu člana 7. i 8. Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač Republika Srbija, autonomna pokrajina i jedinica lokalne samouprave („Službeni glasnik RS“ broj 96/2019 i 25/2020 – Aneks I ), Dopisa Ministarstva zdravlja broj 112-01-665/2022-02 od 15.08.2022. godine, Zaključka Komisije za novo zapošljavanje i dodatno radno angažovanje kod korisnika javnih sredstava 51 broj: 112-6076/2022 od 29.07.2022. godine i člana 24. Statuta Doma zdravlja Doma zdravlja “Dr Milorad –Mika Pavlović” Inđija, Odluke direktora broj 01- 2143 od 22.08.2022. godine direktor Doma zdravlja raspisuje:

J A V N I O G L A S

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA NEODREĐENO VREME

Farmaceutski tehničar u Ogranku apoteke u Novim Karlovcima – 1 /jedan / izvršilac na neodređeno vreme;

Opis poslova:

izrađuje magistralne i galenske preparate,
izdaje gotove lekove na recept i materijalno i moralno odgovara za to,
vrši naplatu participacije i učešća za lekove, vrši prodaju lekova bez recepta, magistralnih preparata, prodaju ampula, sanitetskog materijala, dijetetskih suplemenata i druge robe namenjene za prodaju u apoteci, i finansijski odgovara za stanje sredstava u blagajni,
vrši nabavku, prijem i kontrolu primljene robe, radi kalkulaciju cena,
sastavlja dnevne i mesečne blagajničke izveštaje,
vrši obradu-„ukucavanje“ recepata i snosi odgovornost za pravilno i tačno unete podatke,
sprovodi adekvatan način čuvanja, skladištenja, uređenja prostora i rasporeda lekova;
sprovodi defektiranje lekova, medicinskih sredstava i dijetetskih suplemenata i drugih proizvoda,
pravilno odlaže farmaceutski otpad,
obavlja i ostale poslove u domenu svoje stručne spreme po nalogu neposrednog rukovodioca, odnosno direktora.

Opšti i posebni uslovi za obavljanje poslova:

srednje obrazovanje medicinske struke, odsek farmaceutski tehničar;
opšta zdravstvena sposobnost;
poznavanje rada na računaru;
stručni ispit;
licenca;
najmanje šest meseci radnog iskustva u zvanju farmaceutskog tehničara.

Radno vreme iznosi 40 sati nedeljno.

Zainteresovani kandidati uz prijavu podnose:

overenu fotokopiju diplome o stečenom obrazovanju;
overenu fotokopiju uverenja o položenom stručnom ispitu;
overenu fotokopiju licence;
potvrda o radnom iskustvu nakon položenog stručnog ispita na poslovima farmaceutskog tehničara;
izvod iz matične knjige rođenih;
uverenje o državljanstvu (ne starije od 6 meseci);
dokaz da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak zbog krivičnog dela za koje se goni po službenoj dužnosti (ne starije od 6 meseci);
lekarsko uverenje (podnosi kandidat koji bude primljen u radni odnos);
kratku biografiju.

Prijavom na oglas kandidat daje svoju saglasnost za obradu podataka o ličnosti u svrhe izbora za prijem u radni odnos. Podaci se ne mogu koristiti u druge svrhe.

Prijave na oglas mogu se podneti u roku od 8 dana od dana objavljivanja oglasa na web sajtu Ministarstva zdravlja Republike Srbije.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Prijavu sa dokumentima kojima se dokazuje ispunjenost uslova oglasa dostaviti u zatvorenoj koverti sa naznakom „ za oglas“ na adresu:

Dom zdravlja „ Dr Milorad – Mika Pavlović „

Ulica: Srpskocrkvena br. 5

22320 Inđija

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Podaci o poslu
Vremensko trajanje oglasa za posao:

22.08.2022. – 30.08.2022.
Vrsta rada:

Neodređeno
Broj radnika:

1
Mesto rada:

Inđija;
Radno iskustvo:

Nije bitno
Stepen obrazovanja:

Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Obrazovanje:

Defektologija
Rad na računaru:

Windows(Srednji) – Obavezno;
Jezik:

Skoro postavljeni poslovi Dom zdravlja Dr Milorad - Mika Pavlović

Pregledano: 1084 puta