1

aplikant

Operater mašinske obrade / CNC operater Puno radno vreme

na Largo DOO u Užice (Poslato na 06-09-2022)

Kompanija Largo onovana je 2001. godine kao preduzeće za proizvodnju gumeno - tehničke robe. Posle dvadeset godina uspešnog poslovanja Largo je i dalje brzorastuća kompanija koja svoje proizvode gotovo u potpunosti plasira na inostrano tržište.
Largo vlada mnogim tehnologijama proizvodnje kao što su tehnički proizvodi od gume, silikona, plastičnih masa i proizvodima dobijenim tehnologijom dubokog izvlačenja metala. Potrebne alate za sve navedene tehnologije proizvodimo u sopstvenoj, moderno opremljenoj alatnici, što podrazumeva veliko iskustvo i “know how”.
Zbog proširenog obima posla dolazi i do prosirenja alatnici gde se javlja potreba za proširenjem kadrova.

Opis posla:
• Vrši izradu i obradu različitih delova alata za potrebe proizvodnje
• Vrši izradu i obradu različitih metalnih elemenata na alatnim mašinama
• Vrši izradu rezervnih delova
• Održava opremu za rad kojom rukuje
• Prati stanje potrošnog materijala u alatnici (emulzija, ulje, rezni alat i sl.)
• Prati stanje u magacinu standarnih mašinskih elementa

Potrebni uslovi:
• Poželjno radno iskustvo
• Mašinska struka
• Spremnost za učenje i usavršavanje

Zaposlenima nudimo:
• Odlične uslove rada
• Dinamično radno okruženje
• Mogućnost profesionalnog razvoja
• Siguran i stalan posao
• Kvalitetnu obuku za radno mesto

Skoro postavljeni poslovi Largo DOO

Pregledano: 724 puta